Marketingowa Grupa Inwestycyjna (NIP)

Marketing Investment Group (NIP) posiada doświadczony zespół kierowany przez doświadczonych menedżerów. Colin kieruje marketingiem i strategią, Jonathan zarządza ryzykiem i usługami bezpieczeństwa, a David nadzoruje zespół technologiczny. Anthony kieruje programem ubezpieczeń od cyberbezpieczeństwa. Razem mają ponad 20 lat doświadczenia w technologii i marketingu cyfrowym. Ponadto przyczynili się do pomyślnego wyjścia dwóch firm z rynku. Nipul wraz z żoną i dwójką dzieci mieszka w Północnej Wirginii.

Colin jest liderem ds. marketingu i strategii w NIP

Colin Dawson jest członkiem kadry kierowniczej wyższego szczebla i weteranem rynku. Pracował dla wiodących marek B2B i konsumenckich w różnych branżach. Colin wnosi bogatą wiedzę i doświadczenie, które czynią go silnym dodatkiem do zespołu NIP. Do jego mocnych stron należą: rozwiązywanie problemów strukturalnych, krytyczne myślenie, komunikacja i budowanie relacji. Tutaj dzieli się swoimi zasadami dotyczącymi marketingu i strategii, które pomogą w rozwoju Twojej organizacji.

Założyciel Grupy NIP, Rich posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Jest znany z tworzenia i zarządzania innowacyjnymi strukturami ubezpieczeniowymi oraz zapewniania klientom wyjątkowej obsługi. Jego duch przedsiębiorczości i innowacyjna kultura sprawiły, że Grupa NIP została uznana za jednego z najlepszych administratorów specjalistycznych programów ubezpieczeniowych w kraju. Firma rozwija się w stałym tempie i nadal skupia się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Wzrost i sukces firmy są napędzane przez jego wizję i pasję do innowacji.

Jonathan nadzoruje usługi w zakresie ryzyka i bezpieczeństwa w NIP

Jonathan nadzoruje usługi w zakresie ryzyka i bezpieczeństwa w Grupie NIP, firmie zajmującej się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Posiada 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu programów ubezpieczeniowych. Specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem i roszczeniami. Stosuje holistyczne podejście do wszystkich swoich usług, dążąc do ograniczenia szkód i strat oraz zaoszczędzenia pieniędzy klientów. Jonathan uzyskał tytuł BS w dziedzinie inżynierii chemicznej na Uniwersytecie Rutgersa i jest certyfikowany przez American Risk Management Association.

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży usług finansowych, Steve zbudował solidne doświadczenie w dodawaniu wartości do różnych funkcji finansowych, w tym wdrażaniu najlepszych praktyk w zarządzaniu danymi w całym przedsiębiorstwie. Kieruje wysiłkami Grupy NIP w zakresie planowania finansowego i wykorzystuje bogate dane Grupy do tworzenia zaawansowanych modeli biznesowych. Uzyskał tytuł licencjata na Clark University oraz tytuł JD w New York Law School. Posiada również tytuł magistra finansów Uniwersytetu Kolorado.

David kieruje zespołem technologicznym

David kieruje zespołem technologicznym w Grupie NIP. Wnosi do swojej roli kombinację wiedzy z zakresu inżynierii procesowej, ubezpieczeń i technologii. Jego doświadczenie obejmuje ponad 20 lat, w tym kierowanie rozwojem nowych produktów ubezpieczeniowych dla ponad 25 programów branżowych. Kierował zespołami technologicznymi i pomagał w przekształcaniu organizacji poprzez transformacje technologiczne na dużą skalę. David jest również członkiem branży ubezpieczeniowej, posiada tytuł licencjata w dziedzinie informatyki uzyskany na Uniwersytecie Wisconsin.

Podobne tematy