Marketing Investment Group Praca

You are here: Home / Blog / Marketing investment group praca

Od 30 lat Marketing Investment Group S.A. działa w branży detalicznej. Do jej marek należą Sizeer, Timberland, Symbiosis oraz 50 style. Firma jest również dystrybutorem takich marek jak New Era i Lotto. Jednak tym, co wyróżnia firmę jest jej personel: wszyscy jej członkowie pasjonują się modą i chętnie pomagają klientom w znalezieniu idealnego stylu. Firma oferuje również szeroką gamę innych produktów i usług, które czynią ją jednym z najlepszych miejsc do pracy.

zatowarowanie salonu Timberland

Marketing Investment Group (MIG) prowadzi w Krakowie sieć sklepów detalicznych, sprzedając znane marki odzieży, obuwia i ubrań. Jej sklepy dostarczają konsumentom produkty do odkrywania świata. Grupa zarządza ponad 170 salonami Sizeer, 50-style i Symbiosis oraz dziewięcioma sklepami Umbro. Te sieci handlowe są zaangażowane w ciągłe podnoszenie standardów operacyjnych i zapewnienie rozpoznawalności marek, które reprezentują.

Firma współpracuje z fotografami i retuszerami w celu optymalizacji zdjeć pod kątem publikacji online. Firma współpracuje również z zespołem fotografów, aby wykonać różnorodne zdjecia do publikacji online, które obejmują ujęcia produktów i materiały merchandisingowe. Jej partnerami są Kupiec Mody – JD, Retuszer Wizurenkowy.

zakup procesow zwiazanych z zakupami

Marketing Investment Group SA jest firmą specjalizującą się w handlu detalicznym. Prowadzi działalność detaliczną w ponad 300 sklepach tradycyjnych i internetowych. Wśród jej klientów znajdują się zarówno duże międzynarodowe marki, jak i mniejsze i lokalne firmy. Jako część tej grupy marketingowej będziesz zaangażowany w zakup i planowanie procesów.

Analitycy MIG są również odpowiedzialni za analizę branży e-commerce i konkurencji na rynku. Analizują oni konkurencję i oceniają zewnetrzne determinanty tego rynku. W ramach swojej pracy analizują trendy cen polproduktów oraz sytuacji na rynku pracy.

obsluga procesów zwiazanych z zakupami

We współczesnym środowisku biznesowym firmy produkujące dobra stają przed trudnymi wyzwaniami. Między innymi muszą one konkurować na rynku charakteryzującym się niepewnością. Z tego powodu konieczne jest badanie czynników wpływających na otoczenie konkurencyjne, takich jak zmiany cen rynkowych, determinanty zewnetrzne, sytuacja na rynku.

Osoba, która chce wejść w świat handlu detalicznego wysokiej klasy, powinna ubiegać się o stanowisko w firmie MIG, specjalizującej się w handlu detalicznym klasy premium. Rola ta wiąże się ze zdobyciem wiedzy na temat sprzedaży, zakupami oraz procesem zakupowym. Dodatkowo na tym stanowisku kandydat będzie miał możliwość pracy nad ciekawymi projektami związanymi z nadzorem.

Zwiększanie ilości sprzedaży jest istotnym aspektem rozwoju biznesu. Dzięki odpowiedniemu planowi marketingowemu firma może rozwijać się w szybkim tempie. Ważne jest, aby firma upewniła się, że jej produkty są atrakcyjne dla klientów. Marketing investments group jest światowym liderem na tej arenie. Ich innowacyjne strategie pomogły im zwiększyć liczbę obsługiwanych klientów prawie dwukrotnie od momentu ich powstania.

Podobne tematy